دقت کنید که دیافراگم در کدام جهت قرار گرفته است تا بتوانید دوباره با همین ترتیب فنر و دیافراگم را در جای خود مونتاژ کنید. دمای آب ورودی به پمپ جهت طول عمر بیشتر اورینگ ها بایستی حداکثر ۳۰ الی ۴۰ درجه باشد. پورت ها باید کاملاً تمیز بوده و آب بتواند به راحتی از آنها عبور کند. دستگاه صفرشویی و تصفیه کننده هوا به همراه فیلتر آبی روبوکلین ابزار تجهیزات بهداشتی چندمنظوره است که با استفاده از آن می توانید گرد و غبار و آلودگی ها را از مکان ها و سطوح مختلف به راحتی تمیز کنید. در قطعه پلاستیکی که در مرکز دیافراگم مونتاژ شده است، سوراخ های ریزی وجود دارد که مقدار آبی که می تواند به بالای شیر راه پیدا کند را اندازه گیری و محدود می کند. در صورتی که شیر به آب خانگی یا آبی که توسط پمپ ارسال می شود متصل باشد مشکلی پیش نمی آید اما اگر برای آب از یک مخزن تحت فشار استفاده نشود فشار کمتری برای باز و بسته کردن شیر مورد نیاز است. حفظ سلامت سالنهای مختلف با استفاده از مهپاش قطعاً راحتتر است زیرا در این روش بدون صرف وقت و انرژی اضافی، مواد بهداشتی به طور متوازین در تمام سطح پخش شده و به این شکل از شیوع ویروسها و یا جاخوش کردن ساختارهای عفونی روی سطوح جلوگیری میشود.

امکان تنظیم جریان به روش دستی می باشد. شیر برقی آبیاری، کنترل کننده برقی می باشد که با استفاده از آن می توان میزان جریان آب را تنظیم کرد. باید بدانید که قطره چکان آخرین وسیله یک شبکه آبیاری قطره ای می باشد که آب از آن به شکل های مختلف مانند قطره جریان پیوسته یا مقطع و یا فوران خارج می گردد. این مدل شیر برقی های برنجی در فروشگاه نیکا موجود بوده که یکی از بهترین مدل های آن شیر برقی برنجی دوراویس ترکیه می باشد. شیر برقی هانتر ۱ اینچ PGV یکی از بهترین و پر کاربردترین شیر برقی های آبیاری با کیفیت در بازار کشاورزی برای اتوماسیون سازی سیستم های آبیاری و فضاهای سبز خانگی و آبیاری باغ ها و گلخانه ها و در پروژه های فضای سبز مورد استفاده می باشد. جواب: به علت اینکه اکثر سیستم های آبیاری هوشمند در جهان با استاندارد برق 24 v AC کار می کنند، کنترلر ها و شیر برقی های آبیاری هانتر با تحریک برق 24 V AC کار می کنند و به هیچ وجه نباید ولتاژ برق 220 ولتی به آن اعمال شود و نوع 220 ولتی آن موجود نیست.

سوال: آیا شیر برقی هانتر با بوبین 220 ولتی موجود است؟ با افزایش دما رطوبت کم می شود و با حفظ کردن یک رطوبت نسبی ثابت، بیشترین خنکی در گلخانه بدست می آید. عمل کردن سیستم در زمانی که در خانه نیستید. سوال: فشار آب سیستم آبیاری ما تا 40 بار هم می رسد. پاسخ: قطعاً رسوب گرفتی دشمن شماره یک سیستم مه پاش است، حتی با خریدن صافی و فیلتر آب هم این مشکل بر طرف نخواهد شد. نشیمنگاه آب بند باید تمیز بوده و عاری از هر گونه ساییدگی باشد. علاوه بر این به دلیل ساییدگی اجزای شیر عمر کاری شیر هم کاهش می یابد. آب بند باید تمیز عاری از شکاف، گودی و ساییدگی باشد. سعی کنید در گلخانه خود از آب سرد استفاده نکنید. در ادامه گلخانه هایی را مشاهده میکنیم که بصورت گنبدی و هرمی شکل ساخته شده اند. آبیاری قطره ای خود در گلخانه به ساده تر شدن کار و کاهش زمان مراقبت از گیاهان کمک می کند.

تنظیم و نصب این شیر تایمر آبیاری بسیار ساده و راحت است. ماشین ظرفشویی FASA و LAVOR که ما ارائه می کنیم بهترین در کلاس خود هستند - قابل اعتماد، کارآمد و استفاده بسیار آسان هستند. سوال: برق سیستم آبیاری ما 220 ولت می باشد. جواب: اگر برق سیستم شما 220 ولت باشد از شیر برقی هانتر نمی توان استفاده کرد اما انواع شیر برقی آّ تولید شده است که بدنه آن برنجی است و با دو نوع بوبین 220 ولت شهری و 24 V DC عرضه می شود. این سیستم به یک کنترلر آبیاری متصل است که با استفاده از آن هر بار آبیاری را می توان با یک برنامه مشخص زمانبندی کرد. برای جلوگیری از این مشکل باید یک فیلتر که ذرات کوچکتر از 500 میکرون را جذب می کند در سیستم نصب شود. به طور کلی سایز این نازل ها بین 10 الی 100 میکرون متغیر است. پمپ پیستونی فشار قوی برای پمپاژ آب با فشار بالای 100 اتمسفر. در این نوع شیر با اعمال ولتاژ به سیم پیچ بوبین شیر، شیر باز شده و آب می تواند عبور پیدا کند. جواب: خیر. شیر برقی هانتر قابلیت تحمل فشار تا 10 بار را دارد و با اعمال چنین فشاری نمی توان در مسیر آب شیر برقی هانتر را نصب کرد.

https://abniro.com/car-wash-pump/%D9%BE%D9%85%D9%BE-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4/امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 178
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 27 خرداد 1401 | 21:52 | نویسنده : صدا |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.